НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Ліга 1. 27-й тур. Марсель - Кан 2:3. Голлівуд відпочиває ###

Ліга 1. 27-й тур. Марсель - Кан 2:3. Голлівуд відпочиває - изображение 1Ліга 1. 27-й тур. Марсель - Кан 2:3. Голлівуд відпочиває - изображение 2Марсель. Стадіон: "Велодром". 44 614 глядачів
Головний арбітр: Себастьєн Десьяж (Сент-Етьєн)
"Марсель" - "Кан" 2:3 ВІДЕО
Голи: Андре Айю 45+2, Андре-Пьєр Жиньяк 63 - Ніколя Себ 67, Еміліано Сала 70, Ніколя Бенезе 87

"Марсель": Стів Манданда, Лукас Окампос (Ромен Алессандріні 60), Андре Айю, Флорьян Товен (Жак Алаіксіс Ромао 78), Жеремі Морель, Дімітрі Пайєт, Міші Батшуайі (Андре-Пьєр Жиньяк 59), Бенжамен Менді, Род Фанні, Ганеллі Імбула Ванга, Брайс Джа Джедже

"Кан": Ремі Веркутр, Ніколя Себ, Аледдін Яхья, Ленні Нангіс (Ніколя Бенезе 28), Денніс Аппіа, Еміліано Сала (Слоан Пріва 88), Еммануель Імору, Н'-Голо Канте, Феліпе Саад, Ерве Базіль (Тома Лемар 42), Жюльєн Фере

Попередження: Брайс Джа Джедже 22 - Аледдін Яхья 5
Нереалізований пенальті: Міші Батшуайі 3

Ліга 1. 27-й тур. Марсель - Кан 2:3. Голлівуд відпочиває - изображение 3

Голлівуд відпочиває, коли у Лізі 1 граються такі матчі...- Вивіска цього поєдинку була яскравою. Краща команда останніх шести турів чемпіонату (п'ять перемог і одна нічия) проти одного з лідерів турніру в цілому. Але ніхто не міг собі уявити, що це буде настільки шалений матч.

Ціла купа моментів, нереалізований пенальті, і неймовірний камбек аутсайдера...- Для "Кана" все чудово, а от для "Марселя" – жахливо погано. Марсело Бьєлса вже вкотре зганьбився перед трибунами "Велодрому", додавши ще одну краплю до джерела сумнівів щодо свого майбутнього на посту головного тренера "Марселя".

Провансальці грали не дуже добре, але сьогодні наче фортуна була за них. Провансальцям таланило, якась невидима сила тягнула їх за вуха, але потім і вона втомилась. Втомилась від недолугості, зверхності і байдужості гравців "Марселя"... Все почалося з нереалізованого пенальті. Батшуайі, отримавши передачу з центральної зони, пішов в боротьбу з Яхья і змусив опонента сфолити. Сам бельгієць і підійшов до м'яча на "точці", але переграти Ремі Веркутра не зумів.

Втім, не цей момент став ключовим у матчі. Гра розвивалася далі, "Марсель" на десятій хвилині міг забити з гри, але потім вбивчі моменти виникали вже біля воріт Стіва Манданди. Була і поперечина, і вихід майже один на один, і добивання з вбивчої позиції. Але нікому з нормандців не вдалося забити, тому слово взяв Андре Айю. Вже на компенсованих до першого тайму хвилинах "Марсель" пішов в атаку лівим флангом. Менді віддав передачу в центр на Пайєта, Дімітрі швидко обробив м'яча і пробив низом. Веркутр відбив трохи вбік, але в зону досягнення Андре Айю – 1:0.

Ліга 1. 27-й тур. Марсель - Кан 2:3. Голлівуд відпочиває - изображение 4

Але "Кан" не зламався. На другий тайм нормандці вийшли зі свіжою головою і зі старту взялися обстрілювати ворота Манданди. Себ, Бенезе і Сала ніби все правильно робили, але на фінальній стадії атак гостям не вистачало везіння. І тут вдруге забив "Марсель". Знову підключився Менді- цього разу захисник пробивав по воротах, Веркутр знову відбив так, що на добиванні зміг зіграти суперник. В підсумку, Жиньяк забив свій 15-й гол в турнірі.

І тільки після цього почав забивати "Кан". Нормандці втратили низку нагод, а коли пропустили вдруге, у них наче увірвався терпець. На 67-й хвилині Ніколя Себ класно підсік м'яча після подачі від кутового прапорця. Через три оберти стрілки в ході швидкої контратаки Канте віддав пас на хід Сала і Еміліано реабілітувався за попередні промахи. Ну а потім, вже перед фінальним свистком, класним ударом після зміщення з флангу забив Бенезе.

Це фантастика. Більше нічого тут не можна сказати.